Dolar ve Euro rekor seviyede

cihan

Serbest piyasada bu sabah itibarıyla 2,8707 TL’den alınan dolar 2,8714 TL’den satılırken, 3,1776 TL’den alınan Euro’nun satış fiyatı ise 3,1789 TL olarak gerçekleşiyor.

 Euro-dolar paritesi 1,1068 seviyesinde.

İstanbul serbest piyasasında işlem gören dolar, Euro, Sterlin, Japon Yeni, Suudi Arabistan Riyali ve diğer para birimlerinin sabah saatlerindeki açılış fiyatları şöyle:

Döviz CinsiAlışSatışDeğişim Oranı(Yüzde)

ABD Dolari2,87072,87140,15
Euro3,17763,17890,03
Avusturalya Dolari2,10202,11800,52
Kanada Dolari2,18502,19400,69
Isvicre Frangi2,93532,93630,21
Danimarka Kronu0,42440,42560,73
Ingiliz Sterlini4,47204,47460,11
100 Japon Yeni43,307043,3240-0,07
Norvec Kronu0,34780,34880,58
Saudi Riyali0,76310,76730,85
Isvec Kronu0,33520,33620,75

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Başka Haber Designed by Templateism.com Copyright © 2014

Blogger tarafından desteklenmektedir.