Header Ads

AKP'li Abdurrahim Boynukalın: 1 Kasım'dan sonra ne çıkarsa çıksın seni başkan yaptıracağız Erdoğan!

hurriyet/medyascope

Hürriyet’e dün gece düzenlenen çirkin saldırıda bir isim, yağdırdığı tehditlerle dikkat çekti. AKP Gençlik Kolları Başkanı ve İstanbul Milletvekili Abdurrahim Boynukalın, taş ve sopalarla Hürriyet’e saldıran gruba konuşma yaparak, “1 Kasım’da sonra defolup gidecekler!” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dün akşamki açıklamalarının hurriyet.com.tr’de verilme biçimine tepki bahanesiyle Hürriyet’in önüne gelen bir grup, güvenlik kulübesine saldırarak bariyerleri yıktı. 200 kişilik bir gruptan yaklaşık 20 kişi, bahçeden içeri girmeyi başararak Hürriyet’in ana giriş kapısını taş ve sopalarla parçaladı. Binanın içine de girmeye çalışan grubu, gazetemizin güvenlik görevlileri ana kapıyı kilitleyerek güçlükle engelledi.

SÜREKLİ TEHDİTLER YAĞDIRDI

Yaklaşık 10 dakika boyunca camları kırıp, ölüm tehditleri savuran grup polisin bölgeye gelmesiyle bahçenin dışına güçlükle çıkarıldı. Grup, Türk bayrağının yanında yer alan Hürriyet bayrağını da indirerek ateşe verdi. Bu sırada olay yerine gelen AKP İstanbul Milletvekili Abdurrahim Boynukalın, sloganlar atan saldırgan kalabalığa seslendi. Boynukalın, sürekli tehditler yağdırdığı konuşmasında şunları söyledi

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.