Header Ads

Ankara’da hayatını kaybeden Sarıgül Tüylü ve Meltem Mollaoğlu İstanbul'da toprağa verildi

cha

Ankara’daki terör saldırısında hayatını kaybeden Sarıgül Tüylü’nün cenazesi Kağıthane Nurtepe Cemevinden kaldırılarak Ayazağa Mezarlığında toprağa verildi.

Patlamada hayatını kaybeden iki çocuk annesi Sarıgül Tüylü'nün cenazesi Kağıthane Nurtepe Cemevi'nden gözyaşları içerisinden kaldırıldı. Tüylü'nün annesi cenazenin başında ağıtlar yaktı.
Cenaze kadınların omuzunda Ayazağa Mezarlığında defnedildi.

Öte yandan, Tüylü'nün kuzenleri Onur Tan ve Umut Tan'nın da patlamada hayatını kaybettiği öğrenildi. Kuzenlerin cenazesi Malatya'ya gönderildi.

Ankara'da dün meydana gelen bombalı saldırıda hayatını kaybeden HDP İstanbul 1. Bölge milletvekili adayı Kübra Meltem Mollaoğlu'nun (45), cenazesi Üsküdar Şakirin Camii'nde ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı

Bombalı saldırıda hayatını kaybeden HDP İstanbul 1. Bölge milletvekili adayı Kübra Meltem Mollaoğlu'nun cenazesi Üsküdar Şakirin Camii'ne getirildi. Cenaze için kalabalık bir grup Ayrılıkçeşme'de toplanarak Dr. Eyüp Aksoy caddesi üzerinden camiye geldi. İkindi vakti kılınan cenaze namazının ardından Mollaoğlu için helallik alındı. Cenaze namazına Mollaoğlu'nun ailesi, yakınları ve HDP'li milletvekilleri katıldı. Cenaze daha sonra omuzlarda taşınacak alkışlar eşliğinde cenaze arabasına götürüldü. Bu arada kalabalık 'Hükümet istifa' sloganları attı.

Mollaoğlu'nun cenazesi Karacaahmet Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.