Header Ads

Artvinli genç Cerattepe haberleri nedeniyle Sabah gazetesini aradı: 'Yalan söylüyorsunuz'Cerattepe’deki orman katliamına binlerce kişi birlik olup dur demek için direndi, polisin gazlı ve coplu müdahalesine maruz kaldı. Artvinli bir genç, Cerattepe’yle ilgili haberlere imza atan Sabah gazetesini aradı.

Oda TV'de yer alan habere göre, Artvinli genç, telefondaki Sabah gazetesi yetkilisine, “Burada gözümüzle gördüğümüze mi inanalım yoksa sizin verdiğiniz yalan haberlere mi. Siz Artvin’e PKK’lı yakıştırmasınız hangi cüretle yapabilirsiniz” diye tepki gösterdi.

Telefonda karşılık gelmeyen genç tepki göstermeye devam ederek, “Siz resmen provokasyon yapıyorsunuz. İkincisi siz Artvinliyi ne zannettiniz ya siz yorum yapmıyorsunuz yalan söylüyorsunuz bu nasıl bir habercilik. Siz burada neyin yaşandığını biliyor musunuz. Orada büroda oturarak yalan haber yazamazsınız. Biz daha geçen sene kardeşimizi uğurladık. Orada AK Partili Belediye Başkanının ne işi vardı. Allah sizleri ıslah etsin” ifadelerini kullandı.

bidebunuizle.com adresinden alınmıştır.


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.