Header Ads

3. Ankara Katliamı'nda yaralanan üniversite öğrencisi sabah baygın bir şekilde bulundu

milliyet/aa

Ankara'daki terör saldırısında yaralanan  ve Adalet Bakanlığı ek hizmet binası önünde baygınlık geçiren ODTÜ'lü öğrenci  H. G, sabah mesaiye gelen bakanlık personeli tarafından fark edilerek hastaneye kaldırıldı.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, patlama sonrasında, Kızılay'da  bulunan Adalet Bakanlığı ek binası bahçesine kadar yaralı halde giden 22  yaşındaki ODTÜ öğrencisi H. G, burada baygınlık geçirdi.

Olay yerinden uzaklaştığı için gece saatlerinde fark edilemeyen H. G, bakanlık bahçesinde baygın halde sabahladı. Bu sabah mesaiye gelen Bakanlık  çalışanları, H. G'yi fark ederek 112 Acil Servis'e haber verdi.

Bir bakanlık personelinin refakatinde Numune eğitim ve Araştırma  Hastanesi'ne getirilerek tedavi altına alınan H. G'nin ameliyat edileceği  öğrenildi.

Bakanlık görevlisi, H. G.'yi buldukları anı şöyle anlattı:

"Adalet Bakanlığı ek binası bahçesinde sabah iş başlangıcında bulduk.  Gece zaten karanlık olduğu için güvenlikçiler de fark edememişler. Ambulansa  haber verdik, ben de refakat ettim. Şu an durumu iyi. Kendisi bile yaşadığına  inanamıyor."

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.