Header Ads

650 bin liraya makam arabası alan Düzce Belediye Başkanı: Audi benim de hakkım


Düzce’de belediye başkanlığı görevinde bulunan Mehmet Keleş, Audi marka makam aracı alması nedeniyle hakkında yapılan eleştirilere verdiği cevap dikkat çekti.

650 bin liraya aldığı öne sürülen makam otomobili tartışma konusu olan Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, makam aracı ile ilgili eleştirilere cevap verdi.

Milliyet'teki habere göre sosyal medyada yer alan video kaydında “İstanbul Valisi 's350'ye biniyor. Hakkari Valisi de 's350'ye biniyor, o zaman nasıl Kastamonu, Ankara, İzmir, Pendik, Üsküdar belediye başkanları Audi'ye biniyorsa, Düzce Belediye Başkanı'nın da en doğal hakkı" diye konuştu.

Mehmet Keleş, konuşmasına şöyle devam etti:

"Eğer bir toplantı varsa, yurt dışı toplantısı varsa, Düzce Belediye Başkanı olarak benim davet edilmediğimi duyarsanız, buna sevinmeyin üzülün. Davet edildiğini duyarsanız da Düzce belediye başkanının uluslararası ölçekte de etkili olduğunu, sizin adınıza orda bulunduğunu lütfen unutmayın. Sizleri temsil ediyoruz sonuçta. Mesela araba meselesinde de aynısını söyledim. Sizler şöyle bir tablo mu istiyorsunuz: 'Tüm belediye başkanları Mercedes’le, Audi ile gelsin, Düzce Belediye Başkanı Passat’ta gelsin. Bunu istiyorsanız Passat'a da bineriz. Benim için çok önemli değil ama temsil makamındaki insanlar, sizleri temsil edenler, gerekli olanları yapmalı. Bazı şeyler zorunluluktur. Bunları lüks sefahat için yapmıyoruz. Düzce’nin imajını ortaya koymak için yapıyoruz."

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.