Header Ads

20 yaşındaki Gülay Bursalı cinsel saldırıdan kurtulmak isterken hayatını kaybetti


Dizi oyuncusu, üniversite öğrencisi Gülay Bursalı'nın, erkek arkadaşıyla gittiği günlük kiralanan apartman dairesinde emlakçı olduğu belirtilen şahsın cinsel saldırısıyla karşı karşıya kalınca 10'uncu kattan atlayarak yaşamına son verdiği iddia edildi. Olayın cinayet olabileceği de iddialar arasında.

Habertürk'ün haberine göre İstanbul Başakşehir'de dün sabaha karşı 04.00 sıralarında yaşanan olay iddiaya göre şöyle gelişti;

Aydın Üniversitesi öğrencisi dizi oyuncusu Gülay Bursalı (20), pazar gecesi erkek arkadaşı E.Ö. şle birlikteydi. İddiaya göre ilerleyen saatlerde E.Ö., emlakçı arkadaşı C.İ.'yi arayarak günlük ev kiralamak istediğini söyledi. C.İ. de Başakşehir'deki daireyi kiraladı.

Daireye varıldıktan kısa süre sonra C.İ. de bir arkadaşıyla "Eşyalarımı alacağım" diyerek 10'uncu kattaki daireye gitti. İkili, Gülay'ın erkek arkadaşını dövüp cep telefonunu aldı. Ardından ilk olarak C.İ., genç kadını zorla bir odaya soktu. Daha sonra kimliği belirsiz arkadaşı da odaya girdi. Bir süre sonra pencereye çıkan genç kadın, "Yaklaşmayın atlarım" diye bağırdı. Saldırganlar durmayınca kendini pencereden boşluğa bırakan Gülay olay yerinde hayatını kaybetti.

Bursalı'nın tecavüze uğrayıp uğramadığı ise otopsi raporuyla kesinlik kazanacak.

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Masası tarafından başlatılan soruşturmada polis, dövüldükten sonra cep telefonu gasbedilen E.Ö.'yü gözaltına aldı. Olayın ardındaki cinsel saldırıyı E.Ö.'nün ifadesi ortaya çıkardı. Polis emlakçı , C.İ. ile beraberindeki kimliği belirsiz arkadaşını yakalamak için   sbaşlattı.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.